Svátky

Příjemnou noc,
dnes je neděle 14.7.2024
svátek má Karolína
zítra Jindřich

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

VÁCLAV BĚLOHRADSKÝ
Kýč je umění ovládané duchem věčnosti. 

Jak překonat strach z veřejného vystoupení

 

Jsou mezi námi lidé (a není jich zrovna málo), kteří by udělali cokoli jiného, jen aby nemuseli vystupovat na veřejnosti. Pokud se tím zrovna neživí, tak to ještě není tak špatné; mnohem horší je, když mají produkci před lidmi v „popisu práce“. Dnešní knížka poradí, jak strach z takovýchto akci přemoci – ať už se jedná o proslov na schůzi nebo třeba divadelní představení začínajícího umělce.

Například je zde uvedeno, jak při vystoupeni před publikem výrazně omezit nelibé pocity a hrůzu ze ztráty sebekontroly. Dovíte se, že doprovodné nepříjemné tělesné příznaky se dají hodně redukovat a lze dost zamezit i samotnému strachu jako takovému. Autorka rovněž poradí, kterak se přestat vyhýbat projevu před fórem. Píše o uvolnění, zklidnění mysli i těla a posílení sebevědomí před takovouto událostí. Na závěr se dočtete něco o přeměně bázlivosti na pozitivní energii a získání neotřesitelné jistoty.

   Knihu napsala známá americká psycholožka a zároveň motivační terapeutka – prezidentka společnosti pomáhající lidem překonávat děs z výše zmíněných projektů. Tato dáma také lidi učí, jak získat patřičné sebevědomí i odvahu; při svých aktivitách vychází z vlastních bohatých zkušeností. Svazek uvedlo na trh v roce 2011 vydavatelství Grada a ani dnes není problém si jej koupit. Je to opravdu dobrý pomocník.

 

 

 

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..