Svátky

Dobré poledne,
dnes je středa 29.3.2023
svátek má Taťána
zítra Arnošt

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

FRANCOIS DE LA ROCHEFOUCAULD
Štěstí a neštěstí lidské nezávisí pouze na lidské povaze, nýbrž také na osudu.

Kampaň ČSOB „Cash, na co chceš“ plní sny a přání mladým do 30 let

ČSOB spustila 2. ročník úspěšné kampaně "Cash, na co chceš" cílené na mladé. Účastníci mají možnost od září až do prosince soutěžit každé dva týdny o 100 000 korun a výhrou si tak plnit své plány, přání a sny. Novinkou je posunutí horní věkové hranice pro zapojení do akce až na 30 let.

Celkem banka odmění osm vylosovaných výherců, mezi které rozdělí částku 800 000 korun.
„Účelem naší soutěže je oslovit mladé lidi a motivovat je ke zřízení účtu ČSOB Plus Konto. Vyhranou částku mohou využít na to, co chtějí a po čem nejvíce touží. S kampaní máme dobré zkušenosti, v loňském ročníku vzrostl počet online žádostí o zřízení Plus Konta o polovinu,“ uvedla Renata Němcová Pixová, výkonná ředitelka Skupinové komunikace z ČSOB.

Kampaň oslovuje mladou generaci zejména prostřednictvím internetu,
pomocí bannerů a videí a na sociálních sítích. Jejím autorem je agentura Loosers.

Podmínkou pro účast je registrace na
stránkách kampaně v kombinaci se založením účtu Plus Konto, pokud jej soutěžící ještě nemá. Výherci 100 000 korun se losují každé dva týdny v období od 2. září do 9. prosince 2019. Věkové omezení je 18 až 30 let, zatímco dosud to bylo nejvýše 26 let.

ČSOB Plus Konto je účet zdarma pro klienty do 26 let a majitele účtu na mateřské nebo rodičovské dovolené. Ostatní klienti za vedení nic neplatí, pokud jim na účet pravidelně měsíčně chodí nejméně 10 tisíc korun. Zdarma jsou i všechny platby, výběry z bankomatů ČSOB a dvě platební karty. Účet lze ovládat v mobilu pomocí Smartbankingu.

 

Patrik Madle
Tiskový mluvčí ČSOB

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..