Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je středa 27.9.2023
svátek má Jonáš
zítra Václav

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Abraham Lincoln
Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.

Poskytuje VZP úrazové pojištění na kratší dobu, jen na zimu? Jezdíme s dětmi hodně na hory, takže by se nám hodilo

Úrazové pojištění nenabízí Všeobecná zdravotní pojišťovna, ale její dceřiná společnost Pojišťovna VZP, a. s. (dále PVZP). Pojištění si každý může navolit podle svých představ, lze si například připojistit i nebezpečné a extrémní sporty, případně profesionální sporty. K jeho sjednání není požadováno potvrzení od lékaře ani dotazník na zjištění zdravotního stavu pojišťované osoby. Pojištění je platné nejen v rámci České republiky, ale po celém světě. Sjednat si ho u PVZP mohou dospělí ve věku 16-70 let (s platností pojištění až do 85 let) a samozřejmě děti ve věku 0-15 let. Pro ně existuje speciální pojistný produkt, tzv. „Pojištění Medvídek

Na letošní zimu je navíc možné sjednat v rámci speciální, časově omezené akce „Úrazové pojištění dětí Zima 2019/2020“ do konce února pro děti do 18 let speciální balíček úrazového pojištění.

Toto pojištění se uzavírá na pojistnou dobu 3 měsíce, s počátkem pojištění ode dne následujícího po sjednání pojištění. Skladba pojištění je fixní (pojištění smrti úrazem, pojištění trvalých následků úrazu, pojištění denního odškodného za dobu nezbytného léčení úrazu a pojištění hospitalizace úrazem) s možností volby limitu pojistného plnění. Podle limitu pojistného plnění jsou nabízeny tři varianty, v nichž je možno pojištění sjednat – pojistné pak činí 299 Kč, 399 Kč nebo 499 Kč. Benefitem pojištění je krytí jakýchkoli sportovních činností provozovaných ve snowparku včetně skoků a akrobacie bez nutnosti připojištění sportů.

Pojistit se můžete na kterékoli pobočce Pojišťovny VZP, a. s., nebo VZP ČR (není možné on-line sjednání přes webové stránky).


Vlastimil Sršeň
tiskový mluvčí

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..