Svátky

Příjemnou noc,
dnes je neděle 14.7.2024
svátek má Karolína
zítra Jindřich

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

PYTHAGORAS ZE SÁMU
Dobrý princip zplodil řád, světlo, muže

Nominujte svého zdravotně postiženého kolegu na cenu Zaměstnanec roku 2015!

Až do 18. září 2015 mohou společnosti nominovat dva své zaměstnance, kteří jsou osobami se zdravotním postižením, do soutěže Zdravotně postižený Zaměstnanec roku 2015. Soutěž již pátým rokem pořádá Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) a probíhá ve dvou kategoriích. První kategorií je Zaměstnanec roku z chráněného trhu práce, druhou kategorií pak je Zaměstnanec roku z běžného trhu práce.

Ukažte svojí nominací, jak si svého kolegy, který je zdravotně postižený, vážíte a jak je jeho práce pro vaši společnost či organizaci důležitá. Nominaci mohou firmy provést zde: https://docs.google.com/a/nfozp.cz/forms/d/1uXm7dvKdcI-tZe9HuQ0TiPaqMoGbW3STpLDcrYQyRJY/viewform?c=0&w=1

Pátý ročník soutěže pořádá NFOZP za podpory a ve spolupráci s holdingem EUROCLINICUM, Hospodářskou komorou České republiky, Lázněmi Vráž, LMC s. r. o, ManpowerGroup, Sdružením automobilového průmyslu, společností Pfizer a Šancí na vzdělání. Mediálními partnery jsou Český rozhlas, vydavatelstvím Economia.
Na myšlenku vyhlásit soutěž o nejlepšího zdravotně postiženého Zaměstnance roku nás přivedl fakt, že stojí za to nejenom zviditelňovat a podporovat samotné kvalitní zaměstnavatele osob se zdravotním postižením a jejich produkty, ale také jejich zaměstnance, kteří se podílí na úspěchu a rozvoji firmy,“ říká k soutěži Hana Potměšilová, ředitelka NFOZP.

V loňské konkurenci 24 finalistů si ocenění odnesli Petra Helebrantová z OZP Akademie a Roman Pišný z Městského úřadu Jindřichův Hradec.
I letos oba vítěze vybere odborná porota složená ze zástupců NFOZP a partnerů projektu. Vyhlášení výsledků proběhne 4. listopadu 2015 na Staroměstské radnici v Praze.
Víte, že tým, ve kterém pracuje člověk se zdravotním postižením:
     bývá výkonnější, než tým zdravých zaměstnanců!
     je v něm méně absencí kvůli krátkodobým nemocem!
     je v něm lepší sociální klima!

 

 

Kontakt: Hana Potměšilová, ředitelka NFOZP, potmesilova/zavinac/nfozp.cz, 724 07 30 27

 

 

 

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..