Svátky

Příjemnou noc,
dnes je neděle 14.7.2024
svátek má Karolína
zítra Jindřich

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

M. Achard
Krásná žena nemá být příliš inteligentní. To rozptyluje pozornost.

HOROSKOP NA ČERVENEC 2016

Beran

V prvních dvou červencových týdnech si dávejte doslova a do písmene pozor na hlavu. Pokud půjdete ven – a je jedno, zda se budete procházet Polabím, nebo zda se budete povalovat na pláži – měli byste mít na hlavě klobouk nebo alespoň šátek. Uvědomte si, že jako ohnivé znamení v sobě máte od přírody tepla dost, a je opravdu zbytečné, abyste si přibírali nějaké navíc…

Býk

Během dovolené mohou vzniknout drobné potíže s dětmi. Zatímco ty menší jsou rády, že jsou s vámi, a jsou spokojené s každým programem, který jim navrhnete, s dospívajícími ratolestmi je to těžší. Neustále mají pocit, že je omezujete, což vám dávají najevo způsobem, který vás nutí, abyste v noci nespali a přemýšleli, zda jim opravdu tak moc ubližujete.

Blíženci

Potíž není v tom, že se vaším partnerským sektorem pohybuje Saturn, ale v tom, že vy jste se rozhodli, že budete partnera hlídat a nedovolíte mu nic, co by mohlo negativně ovlivnit jeho zdravotní stav. Uvědomte si, že váš vztah se tak (zejména u diabetiků a chronicky nemocných) zvrhá v souboj, kdy vy miláčkovi chcete v konzumaci zakázaného ovoce bránit, zatímco on dělá všechno pro to, aby ho snědl co nejvíce.

Rak

Období, kdy slavíte narozeniny, je pro vás stejně jako každý jiný rok důvodem jak k bilancování, tak k úvahám o budoucnosti. Letos konečně nastal čas, kdy můžete být sami se sebou spokojení. Zdravotní stav se srovnal, ve vztazích panuje pohoda. Navíc jste se své znalosti a vědomosti naučili udávat tak, abyste za ně dostali slušně zaplaceno, což taky není k zahození…

Lev

Zatímco mladší zrozenci jsou v pohodě a jen si přejí, aby vydržela, dostanou se starší do situace opravdu náročné. Pokud jste až dosud měli se zuby jen problémy, nyní je vám jasné, že je potřeba, abyste stomatologické záležitosti řešili radikálně. Pohovořte si se svým lékařem, spočítejte si, kolik máte v prasátku, a pak se rozhodněte, zda implantát, můstky nebo protézu.

Panna

Hlavně nikomu nedovolte, aby si na vás otvíral pusu, nebo vám dokonce přikazoval, co máte dělat. Uvědomte si, že svůj život máte řídit a ovládat sami a ze svých rozhodnutí se nikomu zpovídat nemusíte. Když podlehnete (byť i dobře míněnému) tlaku, připravte se na žaludeční potíže, jimiž vám tělo dává najevo, že jste udělali něco, co se strávit prostě nedá.

Váhy

Zatímco ostatní si užívají dovolené, vy jste v práci a dobře děláte. Jenom tak dokážete kontrolovat všechno, co se děje, a průběh záležitostí ovlivnit tak, aby se vyvíjely ve váš prospěch. Navíc se najde chvíle, kdy můžete šéfa požádat, abyste se zamyslel nad pracovním prostředím a udělal konečně něco pro jeho vylepšení a tím i pro zlepšení vašeho zdraví.

Štír

Příjemný je zejména začátek měsíce, kdy se můžete opřít jak o vlastní sílu, tak i o lidi, které máte rádi. Navíc váš čeká něco, co se dá bez přehánění označit jako duchovní přerod. Pokud jste až dosud neměli tak zcela jasno rozlišení toho, za co ještě máte bojovat, a co můžete naopak bez výčitek svědomí pustit, teď jste v klidu, protože obě kategorie dokážete bezpečně odlišit.

Střelec

Konečně máte šanci ukázat, že jste opravdu dobří! Ve vašem případě to znamená návrat ke klasice – ovšem návrat, který ocení jak celá vaše rodina, tak vaši četní přátelé. Když budete jen trochu chtít, dosáhnete mistrovství ve vaření marmelád, pečení domácího chleba, a možná i ve výrobě naprosto dokonalé šunky, čímž dokážete, že i zdravé jídlo může být chutné…

Kozoroh

Alespoň na začátku měsíce zapomeňte na to, že máte vždycky pravdu, a soustředěně poslouchejte partnera. Když vám vysvětluje, že by byl moc rád, kdybyste letos vyrazili na dovolenou k moři, nevymýšlejte si, že na to nemáte, ale snažte se mu jeho přání splnit. Vaše velkorysost se vám vrátí v dobré náladě vašeho miláčka a ve zlepšeném zdravotním stavu vás obou…

Vodnář

Všechno, co se vám nabízí zadarmo, by vás mělo vést k neobyčejné ostražitosti – zejména v případě, kdy se to týká zdraví. Pokud se kolem vás začne motat někdo, kdo vám až pod nos přináší ty zaručeně nejlepší potravinové doplňky, nejúčinnější systém tělesného cvičení nebo toho nejkvalitnějšího duchovního učitele, neváhejte a dotyčného pošlete do háje s tím, že si stejně jako jindy nejlépe poradíte sami.

Ryby

Stejně jako všechna ostatní vodní znamení si budete i vy vychutnávat měsíc, který vám přinese všechno, co chcete a o co stojíte. Pokud řeknete, že je pro vás největším pokladem zdraví, měli byste si však uvědomit, že to bez zásadní změny vašeho přístupu k životu nepůjde. Naštěstí stačí, když využijete intuice, která vám funguje skvěle, a hned budete vědět, co dělat dál.

Dr. Jarmila Gričová
gricova.jarmila@gmail.com
www.astrolozkajaga.com

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..