Svátky

Dobrý večer,
dnes je čtvrtek 22.2.2024
svátek má Petr
zítra Svatopluk

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

JEAN-GALBERT DE CAMPISTRON
Láska z vděčnosti je nejhorší druh lásky, protože si nikdy nejsme jisti, za jak dlouho se změní v nenávist. 

Jak získat doopravdy to, co chceme

Chtěli byste prožít šťastný a spokojený život? Toužíte po tom, aby se vám splnila všechna přání? Pak čtěte dále: právě s těmito záležitostmi vám může pomoci dnešní knížka.

 

   Je rozdělena do několika částí.

 

   V úvodu se dovíte, jak ze sebe dostat to nejlepší – na to je mimo jiné třeba vytvořit si životní vizi a důsledně využívat své silné stránky. Dále zjistíte něco více o skutečnostech kolem vybudování optimální kariéry – zde autorka třeba uvádí, že se vyplácí pracovat na velkých životních snech a hlavně dělat věci, které mají smysl. Poslední úsek se rozepisuje o důležitosti umění zdravě relaxovat (což kromě jiného zahrnuje i kvalitní spánek). Je vhodné také vytvořit si správné návyky a drobné osobní rituály – zkrátka pečovat i o vlastní duši.

 

   Knížku napsala zkušená žena, která je například psycholožkou a manažerkou; pracovala i pro několik viceprezidentů a řídila projekty v mnoha zemích. Poznala četné vzestupy i pády a toto vše zúročila ve svém díle. Výše uvedená publikace byla vydána nakladatelstvím Grada v roce 2013 a i v současné době ji najdeme na trhu.

 

 

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..