Svátky

Dobré ráno,
dnes je sobota 24.2.2024
svátek má Matěj
zítra Liliana

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

PYTHAGORAS ZE SÁMU
Nejkratší odpovědi Ano a Ne vyžadují nejdelšího rozmýšlení. 

13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají

Dnes vás seznámíme s velice užitečnou publikací, která si jistě zaslouží pozornost. Zabývá se totiž jevem v současné době téměř nepostradatelným – a tím je psychická odolnost. Že jí nemáte dostatek? Pak právě s tím knížka pomůže.

 

   Dovíte se, co dělat, abyste neopakovali stále stejné chyby a svou mentální sílu znásobili – a tím přispěli k výraznému zlepšení svého života.

 

   Mezi početnými radami se tu uvádí, že psychicky silní lidé se nebojí samoty, nelitují se a také se nezaobírají skutečnostmi, jež nemohou ovlivnit. Dále je například důležité vzdorovat negativním myšlenkám a nevzdávat se při prvním nezdaru. Samozřejmě zde nechybí i jiné cenné tipy a též skutečné příběhy obyčejných lidí.

 

   Tento svazek vytvořila známá americká psychoterapeutka (mimo jiné přispívající i do prestižních časopisů); při jeho psaní vycházela z osobních zkušeností s mnoha svými klienty, kteří dokázali v životě uspět (ač to zprvu tak nevypadalo). Byl vydán v nakladatelství Bizbooks v červnu roku 2015. Takže i v současné době je stále na trhu – není tedy problém si jej opatřit.

 

 

 

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..