Svátky

Dobrý večer,
dnes je sobota 7.12.2019
svátek má Ambrož a Benjamín
zítra Květoslava

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

BARNES BARNABE
Mlčení je v lásce přesvědčivější než přesvědčivá slova.

Otázka č.30

Milý Dane,
Zkuste si vzpomenout, kdy a za jakých okolností došlo ke zhoršení vašeho do té doby spokojeného sexuálního života. Zkuste si vybavit, zda nebyly nějaké signály ze strany partnerky (mohla udávat bolest, menší zvlhčení …). To, co popisujete, jsou známky partnerského sexuálního nesouladu, který představuje nejčastější problém v partnerském životě. Nesoulad se týká častosti (frekvence) milování, erekce muže, orgasmu muže i ženy. Mluvili jste o tom? Z vašeho dotazu je zřejmé, že se situace zhoršuje, partnerka zcela odmítá milování s vámi. Obávám se, že za této situace si sami bez specialisty nepomůžete. Zkuste na prvním místě přimět partnerku k návštěvě gynekologa, který vyloučí gynekologické onemocnění včetně zánětu (také STD - sexuálně přenosné nemoci, např. infekce chlamydiemi či ureaplasmatickou infekci – vy nemusíte mít žádné potíže, ale vaše partnerka může trpět bolestí při pohlavním styku).
V další fázi, pokud gynekolog vyloučí jako příčinu gynekologické onemocnění, vám doporučuji navštívit sexuologa. Sex je důležitou součástí života páru. Pokud nebudete problém řešit může se stát, že vlivem vámi popisovaných potíží dojde k rozchodu. Adresy ordinací sexuologů najdete na internetu nebo ve Žlutých stránkách. Návštěvy lékaře se rozhodně neobávejte, dojde k vyřešení problému, který do vašeho vztahu přináší stres, napětí a nejistotu.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..