Svátky

Dobrý večer,
dnes je sobota 7.12.2019
svátek má Ambrož a Benjamín
zítra Květoslava

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Vincent Van Gogh
Láska je něco tak skutečného, že pro každého, kdo miluje, je naprosto nemožné tento cit potlačit.“

Otázka č.18

Podle vašeho dotazu je zřejmé, že orgasmus při partnerském sexu prožíváte nepravidelně, důležité však je, zda ho dosahujete při masturbaci či při dráždění pohlavního údu partnerkou (to znamená při nekoitálním sexu). V každém případě se nejedná o anorgasmii, která znamená úplnou ztrátu schopnosti dosažení orgasmu. V rámci rozlišení je důležité vědět, zda se u vás jedná o problém retardovaného orgasmu, kdy je u muže abnormálně dlouhá doba do dosažení orgasmu. K tomu může u zdravého muže dojít po opakovaných sexuálních stycích během jedné soulože, jako poruchu hodnotíme, pakliže se objevuje po přiměřeně dlouhé sexuální abstinenci a působí-li u muže negativní prožitky. Je těžké dát jednoznačné diagnostické rozřešení, pokud nemám k dispozici úplné údaje. Z tělesných onemocnění se může na vašich problémech podílet neurologické postižení, z dalších je to porucha sexuální orientace či dysharmonie v partnerském svazku.
Jako první pomoc vám mohu doporučit realizovat sexuální styk v aktivní poloze, zintenzivnit předehru s drážděním vašeho pohlavního partnerkou a vhodné je pomoci si vlastními sexuálními fantaziemi. Jestliže máte vztahové problémy, hovořte o nich a řešte je.
Pokud nedojde ke zlepšení, doporučuji vám vyhledat sexuologické pracoviště v místě bydliště a problém řešit ve spolupráci se sexuologem.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..